Start » Nasz serwis

Kilka słów o naszym serwisie

24 listopada 2009 0 Komentarzy

oswietlenie-nasz-serwisSerwis „oświetlenie” jest częścią składową dużego wortalu informacyjnego o tematyce ogrodniczej – do-ogrodu.info. Jego celem jest zebranie wszystkich ważnych informacji dotyczących projektowania, instalacji czy serwisowania systemów oświetlających nasze ogrody w jednym miejscu w sieci. Łatwy dostęp do wiedzy to priorytet, którym kierowaliśmy się w trakcie powstawania serwisu. Jeżeli myślisz o przyjemnym oświetleniu swojego ogrudy czy potrzebujesz pomocy przy instalacji, zapraszamy do przeczytania wielu ciekawych i pomocnych artykułów oraz do kontaktu z najlepszymi specjalistami w branży. Nasz serwis bowiem, zaopatrzony jest w wielką bazę producentów, importerów oraz wykonawców z branży nawadniania ogrodów. Baza posegregowana jest wg województw, dzięki czemu łatwiejsze staje się znalezienie odpowiedniej firmy.

Zapraszamy również wszelkiej maści specjalistów od instalacji systemów oświetleniowych, dostawców sprzętu oraz producentów do współpracy z nami. Zachęcamy do ogłaszania się na stronach naszego serwisu. Stańcie się jeszcze bardziej widoczni w sieci. Nasz serwis odwiedza dziennie xx internautów, potrzebujących Waszej pomocy.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.